Wetering Suite 4

  • Bezpłatne Wi-Fi w pokojach

Podczas gdy Rijksmuseum leży w okolicy, stacja metra Vijzelgracht jest położona około 5 min od Wetering Suite 4 Amsterdam.

W kuchni znajdują się również czajnik elektryczny i ekspres do kawy/herbaty, dzięki czemu goście mogą poczuć się jak w domu podczas pobytu.

Doświadczenie gastronomiczne można uzyskać w restauracji Café Brecht, która oferuje kuchnię holenderską i znajduje się w minucie drogi od obiektu noclegowego.

W pobliżu warto odwiedzić takie atrakcje jak Plac Rembrandplein oraz Dom Anny Frank, zlokalizowane około 1 km i jedynie 2 km od tego hotelu odpowiednio. Goście mogą zwiedzić takie miejsca kultu jak Ons' Lieve Heer op Solder, znajdujące się 10 min jazdy samochodem od hotelu. Muzeum van Loon znajduje się o krok od tego obiektu noclegowego. Ten hotel zlokalizowany 250 m od przystanku autobusowego Ruysdaelkade. Dojazd do lotniska Amsterdam-Schiphol, które zlokalizowane jest 15 km od Wetering Suite 4, zajmuje około 18 minut.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Wetering Suite 4 Amsterdam
Wetering Suite
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Wetering Suite

5.0
Przyjemnie 7 opinii
5 m od nieruchomości
USD 239 USD 215
za noc
Boutique Suite Weteringschans
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Boutique Suite Weteringschans

110 m od nieruchomości
USD 307 USD 276
za noc
Spacious Apartment Opposite Of Rijksmuseum
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Spacious Apartment Opposite Of Rijksmuseum

8.4
Bardzo dobry 27 opinii
127 m od nieruchomości
USD 242 USD 218
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Amsterdam-Schiphol
    15 km

    Stacje kolejowe

    Station Amsterdam Centraal
    2,1 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Bezpłatne Wi-Fi w pokojach

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Czajnik

    W pokojach

    • Herbata i kawa

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 14:00 do 23:59
    Wyjazd: do 11:00
    Często Zadawane Pytania
    • 🌇
      Czy Wetering Suite 4 znajduje się w pobliżu centrum miasta?
      Wetering Suite 4 położony jest w odległości 2 km od centrum miasta.
    • 🕌
      Jakie popularne atrakcje znajdują się w pobliżu Wetering Suite 4?
      Możesz odwiedzić Muzeum van Loon, który znajduje się w odległości kilku minut spacerem od Wetering Suite 4.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Amsterdam-Schiphol
    15 km

    Stacje kolejowe

    Station Amsterdam Centraal
    2,1 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Wetering Suite 4 Amsterdam

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij